گروهک‌های تروریستی «جیش‌الفاتح، جیش‌الحسین، حرکت انصار ایران»

  فیسبوک

این وبسایت با نسخه های قدیمی اینترنت اکسپلورر سازگاری ندارد، به منظور بهره مندی از تمامی امکانات لطفا از مرورگرهای جدید و مدرن فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید

کنگره بین المللی 17000شهید ترور را درصفحات اجتماعی دنبال کنید
  • French
  • English (UK)
  • ar-aa
ثبت نام

سرکرده اين گروه‌ها شفيع‌محمد ميري، عضو جداشده از گروهک تروريستي جندالشيطان ‌است. هر سه گروهک در حقيقت يک گروه بوده که با سه عنوان مختلف در فضاي مجازي حضور دارند. شفيع از اعضاي اصلي و سابق گروهک تروريستي جندالشيطان است که در پي اختلاف با عبدالرئوف ريگي، برادر عبدالمالک ريگي و ابراهيم عزيزي (سلمان) از اعضاي اصلي گروهک تروريستي جندالشيطان، از آن‌ها جدا شده و با همکاري القاعده و طالبان درصدد اثبات خود به گروهک جندالشيطان با انجام اقدام تروريستي عليه ايران مي‌باشد.

آن‌ها در سايت‌ها و وبلاگ‌هاي خود بيانيه‌هايي در خصوص تهديد نظام به انجام عمليات‌هاي تروريستي و تصاويري مربوط به ساخت بمب توسط اعضاي اين گروهک در وبلاگ مذکور درج کرده‌اند.

با توجه به پيشرفت شبكه‌هاي اجتماعي و تامين امنيت كاربران از سوي مديران اين شبكه‌ها، هم‌اكنون تعداد زيادي از اعضاي گروهك جندالشيطان در فيس‌بوك فعاليت داشته و از اين طريق براي ارتباط‌هاي بين خود، استفاده مي‌کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب

شهدا را همراهی کنید!

 

پربازدیدترین مطالب