اخبار

  فیسبوک

این وبسایت با نسخه های قدیمی اینترنت اکسپلورر سازگاری ندارد، به منظور بهره مندی از تمامی امکانات لطفا از مرورگرهای جدید و مدرن فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید

کنگره بین المللی 17000شهید ترور را درصفحات اجتماعی دنبال کنید
  • French
  • English (UK)
  • ar-aa
ثبت نام

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: غرب با غوغاسالاری رسانه‌ای حقوق شهدای ترور را پایمال کرده است و برگزاری کنگره بین‌المللی بزرگداشت این شهدا، حقوق از دست‌رفته آن ها را احیا خواهد کرد.

محمدصالح جوکار در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی دومین کنگره بین‌المللی 17000 شهید ترور خاطرنشان کرد: یکی از کشورها و ملت‌هایی که طی این سال‌ها همواره قربانی تروریسم بوده، مردم مظلوم ایران اسلامی هستند.

وی افزود: با خباثت‌های دشمنان انقلاب اسلامی‌، نزدیک به 17000 نفر از مردم کشور قربانی ترور شدند و اکثر این مردم در زمانی به شهادت رسیدند که تروریسم گسترش پیدا نکرده بود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این شهدا به دست عوامل درونی و بیرونی غرب به مظلومانه‌ترین شکل ممکن به شهادت رسیدند، تصریح کرد: تنها جرم این شهدای بی‌گناه این بود که می‌خواستند از انقلاب خودشان حمایت کنند.

جوکار تاکید کرد:غرب با غوغا‌سالاری، جنبه احقاق حق برای عده‌ای خاص در نظر گرفته و با حمایت از حرکت‌های تروریستی، تلاش کرده است دست‌آلوده خود را از این ترورها و خونریزی‌ها پاک کند، همان‌طور که امروز شاهدیم  در سوریه، عراق و یمن با اتخاذ سیاست دوگانه از یک سو به ایجاد گروه‌های تروریستی و حمایت همه جانبه از آن ها پرداخته و حقوق بشر را پایمال می کنند و از سویی دیگر شعار مبارزه با تروریسم سر می‌دهند.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز افکار عمومی دنیا توسط رسانه‌های استکباری هدایت می‌شوند که ما باید با انجام کار فرهنگی و رسانه‌ای صحیح، نقشه دشمن در کتمان حقیقیت را بر ملا کرده و مظلومیت شهدای ترور را به گوش دنیا برسانیم تا بتوانیم حقوق پایمال شده آن‌ها را در مجامع جهانی مطالبه کنیم.

وی تصریح کرد: از دریچه  برگزاری چنین کنگره‌هایی که با هدف زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای مظلوم ترور برگزار می‌شود، می‌توان مطالبه خانواده این شهدا را که در واقع، محاکمه ترویست‌ها در دادگاه‌های صالحه است را مطرح کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب

شهدا را همراهی کنید!

 

پربازدیدترین مطالب